Promocja produktów, jaka firma

Promocja produktów, jaka firma

Dzień dobry.
Grono moich klientów nieustannie powiększało się do momentu pojawienia się konkurencji, która napsuła mi dużo krwi. Biorę pod uwagę promocję produktów, ale nie wiem jak się do tego zabrać i liczę na pomoc.

Malinka Moja

Posty: 5

 
Hej. Muszę pochwalić się, że niedawno byłem uczestnikiem znakomitej konferencji, której organizacja była perfekcyjna. Miała ona miejsce w Poznaniu i dotyczyła dość specyficznego tematu.

Nabrałem ochoty na organizację własnego sympozjum, ale jaka firma może mi w tym pomóc?

Misio

Posty: 8

 
Dzień dobry. Event marketing interesował mnie od dawna, jednakże nigdy nie zdecydowałem się zamienić własnej wiedzy teoretycznej na praktykę, co uczyniłem dopiero niedawno. Okazało się to strzałem w dziesiątkę i przekroczyło oczekiwania mojego pracodawcy, który pozwolił mi częściej podejmować takie samodzielne decyzje.

Laseczka

Posty: 5

 
Hej. Nigdy nie spodziewałem się, że tyle fachowych rad odnośnie promocji marek oraz promocji idei uzyskam na forum dyskusyjnym, gdzie zarejestruję się jako nowy użytkownik. To stało się jednak faktem i jestem naprawdę pod wielkim podziwem, bo zgromadzona tu fachowa wiedza jest bardzo wartościowa.

Kolekcjoner

Posty: 7

 
Dzień dobry. Niedawno wprowadzałem na rynek nową markę i pozytywnie zaskoczyłem się jej odbiorem. Muszę przyznać, iż nie spodziewałem się, iż porady z forum dadzą tak dobry efekt.

Oleczek34

Posty: 9

 
Dzień dobry.

Podczas funkcjonowania firmy pojawia się wiele wątpliwości czy wszystkie starania marketingowe wykonujemy odpowiednio. Dzięki Wam unikam takich wątpliwości, albowiem kieruje się zasadami zawartymi na forum.

Puni3k

Posty: 10

 
Hej.
Zmiana strategii marketingowej naszej firmy była dla mnie sporym zaskoczeniem, a zarazem wyzwaniem. Sprostać mu chciałem z całych sił i wydaje mi się, ze wygrałem tą walkę.

reserveme

Posty: 7

 
Hej. Chciałam samodzielnie zorganizować event marketing, natomiast szybko zrezygnowałam, bowiem miałam trudności z podstawowymi kwestiami. Musiałam ratować się usługami innej firmy, natomiast widzę, że Wy macie większe doświadczenie w tym zakresie.

karol2444

Posty: 6

 
Cześć. Jeszcze niedawno nawet nie miałam pojęcia na czym polega promocja marek, a aktualnie prowadzę ją połączoną z promocją artykułów. Ciężko byłoby to skoordynować, gdy nie praktyczne porady z tego forum.

Gerda

Posty: 7