Majówka nad morzem, gdzie szukać

Majówka nad morzem, gdzie szukać

Hejka. Czy możecie polecić nam jakąś sprawdzoną lokalizację, gdzie spędzimy weekend nad morzem? Zależy nam na niskich cenach, lecz także komfortowych warunkach. Będziemy wdzięczni za propozycje.

Kruk

Posty: 2

 
Hejka. Noclegi, których szukałem w nadmorskich miejscowościach musiały spełnić wiele moich wymagań. Na szczęście szybko wyłoniłem kwaterę prywatną, która okazała się najlepsza. Potem trochę żałowałem, że nie zdecydowałem się zarezerwować kwatery na dłużej, bo było naprawdę wspaniale i pogoda dopisała w pełni.

Worms

Posty: 7

 
Cześć.
Niekiedy majówkę nad morzem potrafią utrudnić kłopoty ze znalezieniem miejsca noclegowego. Na szczęście ja już nie muszę martwić się tym problemem, bowiem wpadłem na http://wakacjenadmorzem.pl. To serwis, w jakim odnajdziecie dużo obiektów posegregowanych pod względem miejscowości, która Was interesuje.

pmrm1

Posty: 10

 
Witam serdecznie.
Długo zastanawiałem się nad tym czy majówka nad morzem będzie strzałem w dziesiątkę, bo chciałem wykonać niespodziankę swojej narzeczonej. Powiem szczerze, iż udało mi się zorganizować fajny majówkowy weekend niewielkim kosztem, bo ceny noclegów nie były przesadnie wysokie nawet podczas długiego majowego weekendu.

France23

Posty: 9

 
Hej. Wasze porady dotyczące tego, jakie miejsca nad polskim morzem odwiedzić okazały się dla mnie niezwykle cenne. Dzięki nim opracowałem sobie już wstępny plan, jak będzie wyglądała moja trasa. W przyszłym tygodniu zamierzam nawet dokonać rezerwacji w dwóch obiektach, w których zatrzymamy się z żoną po drodze.

nero45

Posty: 7

 
Hejka. Rozmawiałem ostatnio ze znajomymi i także wybraliśmy wakacje nad polskim morzem. Muszę powiedzieć, że jedyne wątpliwości dotyczą tego, jaką miejscowość wybierzemy. Na pewno weźmiemy pod uwagę fakt, aby plaża była zlokalizowana blisko naszego ośrodka.

kondziu

Posty: 10