mieszkania na sprzedaż Warszawa, znacie ?

mieszkania na sprzedaż Warszawa, znacie ?

Poszukuje tanich mieszkań w Warszawie. Jest jakaś strona internetowa gdzie takie ogłoszenia mogę odnaleźć? Polecacie coś?

NBA-dresy

Posty: 1

 
Sprzedawałem mieszkanie w Warszawie i klientów miałem praktycznie od razu. Wcale nie miałem niskiej cenę. Lokalizacja była super metro blisko, szkoły i sklepy też. Tego właśnie szukają ludzie. Dzisiaj liczy się komfort i czas, dlatego bardzo duże znaczenie ma to gdzie takie mieszkanie się znajduje. Wtedy ludzie zapłacą za nie więcej.

mariuseus

Posty: 16

 
Na pewno mieszkania w Warszawie do tanich nie nalezą, ale w innych miastach wcale nie jest lepiej. Jeśli już mam wybierać miejsce do zamieszkania i płacić dużo pieniędzy to stawiamy na Warszawę. Tam nawet jak będzie kryzys to zarobki są większe i szanse na znalezienie pracy też. Polecam takie rozwiązanie dla wszystkich.

Galagda

Posty: 11

 
Warszawa zawsze miała bardzo drogie mieszkania. Nawet przed tym jak ceny mocno wzrosły to tanio tam nie było. Zarobki w stolicy w tamtych czasach były kilkukrotnie wyższe niż w innych regionach kraju. Tak to wyglądało.

Klarkaa45

Posty: 11

 
Duży wybór mieszkań w Warszawie mają tutaj http://www.tradebest.pl. strona zawiera zdjęcia i dokładne opisy. Korzystam zawsze z ich oferty, jeśli czegoś szukam.

Kruk

Posty: 9

 
Mnie ceny mieszkań przerażają. Nie wiem, czemu to wszystko tyle kosztuje skoro w żaden sposób nie jest to tego warte? Ktoś widać dobrze pracuje żeby nabijać ceny.

1eustachy4

Posty: 3

 
Wybór mieszkań w Warszawie jest dość spory. Wszystko jednak zależne jest od tego, czego się tak rzeczywiście szuka. Która lokalizacja, wielkość no i jaka to ma być cena?

pstry

Posty: 10