Potrzebuje Waszej POMOCY, siłownik elektryczny ?

Potrzebuje Waszej POMOCY, siłownik elektryczny ?

Witam ciepło:)

Moi drodzy, skąd zamawiacie paski zębate? Sprawdziłem już parę stron, lecz jakoś mnie ceną nie porwali...Chodzi mi o pewne, sprawdzone sklepy, jakie robią szybką wysyłkę i można się do nich dodzwonić.

AndrzejKKK

Posty: 3

 
Witam dobry człowieku:)

Więc mówisz, iż prowadnice liniowe konieczne na wczoraj? :) Skąd ja to znam...Masz jakieś nadzwyczajne żądania co do marki? Powiem, iż ogromny wybór, od różnych producentów, choćby firmy Hiwin i THK mają tutaj http://www.ebmia.pl/mechanika-prowadnice-szynowe-c-196_264.html. Kilka razy już od nich zamawiałem systemy liniowe i jeszcze nie miałem powodów, żeby narzekać na cenę, obsługę, jakość...cokolwiek.

bogdan66

Posty: 8

 
Trudno trafić na dobry sklep z automatyką i mechaniką, to fakt. Jeśli chodzi o takie rzeczy jak przekładnia planetarna to dobrze wiemy, iż musi to być część przygotowany zgodnie z typem posiadanej aplikacji. W przeciwnym razie taka przekładnia do niczego się nie nada. Takie indywidualne podejście do klienta umożliwia sklep ebmia.pl, od jakiego zamówiłem już niejedną przekładnię i zawsze kontakt był doskonały.

ZaNK3R

Posty: 9

 
Różnie to bywa, jeżeli chodzi o takie części jak przekładnia ślimakowa. Niby we wszystkich sklepach mają ten sam towar, lecz jak się wejdzie w szczegóły to okazuje się, że przekładnia przekładni nierówna. Ja tam polecam stronę http://www.ebmia.pl/silniki-elektryczne-reduktory-wariatory-przekladnie-slimakowe-c-1450_1481.html, albowiem tutaj gwarantują przejrzyste warunki. Przekładnia jest napełniona olejem, poza tym, może być dostarczona z silnikiem, jak też bez, czyli do samodzielnego zamontowania.

srekal34

Posty: 6

 
Ano witam, witam :) No z CNC to naprawdę może być nieraz kłopot, żeby znaleźć dobry sprzęt za rozsądną kaskę. Ja kupowałem jakiś czas temu sterowniki, płyty główne i kontrolery ruchu ze stronki http://www.ebmia.pl/maszyny-mach3-c-287.html. Ceny na zaskakująco niskim poziomie, zaś sam asortyment porządny. Nie była to jakaś azjatycka tandeta. Z całym szacunkiem dla Azjatów of course...

jajosz12

Posty: 11

 
Też by mi się jakaś dobra listwa zębata za nieogromną kasę przydała. Nie za niezmiernie się orientują w tych sklepach, albowiem z tego co zdążyłem zauważyć, to jest ich mnóstwo. Jedynie dziś, który wybrać? Podłączam się do pytania kolegi – listwa i podwójne koła potrzebne!

Pozdrawiam i dzięki za ten wątek:)

endrjuuu

Posty: 12