prosty program katalogowanie majątku

prosty program katalogowanie majątku

Mam problem z wyborem dobrego programu do archiwizacji i katalogowania przedmiotów firmowych. Z czego warto byłoby skorzystać? Który program można kupić legalnie i za nieduże pieniądze?

pawel253

Posty: 4

 
Różnie można tracić z tymi programami, są prostsze w obsłudze i bardziej wymagające w zależności od potrzeb. Inne dla instytucji, inne dla prywatnych użytkowników. Trzeba szukać i sprawdzać. ;) Powodzenia!

mitr

Posty: 8

 
Gdzieś mi się nawinęła w necie reklama takiego programu, ale to tylko mignęło, nawet nie spamiętałem nazwy...jak pech to pech. A to było w sumie kilka dni temu.

Jasio

Posty: 8

 
Może sprawdź sobie taki system jak SEJFSOFT ze strony www.sejfsoft.pl. Tania licencja na użytkowanie programu, możliwość dodawania szczegółowych opisów rzeczy i zdjęć. Generalnie – łatwe, miłe i przyjemne oprogramowanie.

Liome5656

Posty: 6

 
Widziałam ostatnio w jakimś filmie jak właśnie taki spis majątku pomógł policji szybko znaleźć złodzieja i odnaleźć dużą część skradzionych rzeczy, więc chyba warto takie archiwum mieć. Pozdrawiam.

PabloSSS

Posty: 9

 
Ja swoją kolekcję monet i znaczków to mam wynotowaną w specjalnym kajeciku. Zawsze jak coś nowego zdobędę to sobie po prostu dopisuję do zeszytu, takie archiwum mi w zupełności wystarczy.

ChosenOne

Posty: 13

 
Witaj! Mój szwagier korzysta z takiego oprogramowania to się dowiem jak to się dokładnie nazywa i ile kosztuje. Dam znać, pozdrawiam.

QQrydza

Posty: 7

 
No na pewno w przypadku kradzieży to takie archiwum, baza danych z opisanymi rzeczami to ogromny plus i szansa na znalezienie choć części rzeczy. Ja mam od niedawna programik ze stronki www.sejfsoft.pl i sobie chwalę. Jakoś lotny w informatyce nigdy nie byłem a ten system sobie na luzie obsługuję bez nerwów. Prościzna ;))

Alaneq

Posty: 14

 
Ja to mam w planie spisywać info o swoich wartościowych przedmiotach, ale ciągle się za to zbieram i koniec końców zapominam i tak to się odwleka ciągle...

Różyczka

Posty: 6