Filtry prywatyzujące

Filtry prywatyzujące

Hej.

Poszukuję godnego polecenia filtra prywatyzującego, który zastosuję w moim laptopie z ekranem LED.

Co jest warte uwagi?

Gucio

Posty: 4

 
Cześć.

Niedawno miałem problem z wyborem odpowiednich filtrów prywatyzujących, o których zakup zabiegali moi podwładni. Musiałem dopasować je do wielkości i typu ekranu, ale na szczęście poradziłem sobie ze wszystkim.

mateo29

Posty: 7

 
Cześć.

Niedawno miałem problem z wyborem odpowiednich filtrów prywatyzujących, o jakich zakup zabiegali moi podwładni. Musiałem dopasować je do wielkości i typu ekranu, ale na szczęście poradziłem sobie ze wszystkim.

Klarkaa45

Posty: 11

 
Cześć. Częste podróże pociągami, autobusami i samolotami dają mi w kość. W dużej mierze przez ograniczoną prywatność, którą odczuwam nawet używając komputera. W tym wypadku znalazłem jednak rozwiązanie i były nimi filtry prywatyzujące 3M, w sumie to mogę śmiało polecić.

Pozycjoner

Posty: 7

 
Dzień dobry. Trudno było mi dokonać wyboru filtrów prywatyzujących do moich dwóch komputerów, ale pomogły mi w tym informacje umieszczone na tym forum dyskusyjnym.

Muszę przyznać, że podczas wyboru trzeba wziąć pod uwagę co najmniej kilka kryteriów i będziemy zadowoleni.

mikesmith0103

Posty: 9

 
Cześć.

Moim ostatnim problemem był wybór adekwatnego do potrzeb filtra prywatyzującego. Miałem świadomość, że muszę go dostosować do ekranu, ale nie miałem pewności, jaki typ ekranu posiada mój laptop. Muszę pochwalić właścicieli http://www.filtryprywatyzujace.pl, bowiem to oni doradzili mi, na podstawie modelu laptopa stwierdzili, że posiada matrycę LED i dobrali odpowiedni filtr.

Dragon

Posty: 12

 
Witam.

Niejednokrotnie miałem problemy z prywatnością, bowiem pracuję w przeszklonym budynku biurowym na parterze. Przeszkadzało mi to, iż przechodnie mogą zajrzeć na ekran mojego komputera. To już przeszłość, albowiem ustawiłem monitor pod odpowiednim kątem i zastosowałem filtr prywatyzujący 3M.

DevilScream

Posty: 9

 
Witam. To forum okazało się dla mnie zbiorem przydatnych porad, z których skorzystałem, gdy w moim wypadku w grę wchodził filtr prywatyzujący 3M, jaki zdecydowałem się zakupić. Mogę Wam tylko podziękować za rzeczowe rady.

Zlomex

Posty: 6

 
Dzień dobry.

Zarówno w firmie, jak i podczas korzystania z laptopa w komunikacji miejskiej i pociągach brakowało mi prywatności. Dopiero kolega po fachu uświadomił mnie, że istnieją filtry prywatyzujące, które ograniczą kąt widzenia z ekranu mojego komputera. Zastosowałem taki produkt i jest genialny.

Klakier

Posty: 9

 
Cześć. Częste podróże pociągami, autobusami i samolotami dają mi w kość. W licznej mierze przez ograniczoną prywatność, którą odczuwam nawet używając komputera. W tym wypadku odszukałem jednakże rozwiązanie i były nimi filtry prywatyzujące 3M, w sumie to mogę śmiało polecić.

Bankowy

Posty: 6