Organizacja eventów, dobra firma

Organizacja eventów, dobra firma

Dzień dobry.

Szef postawił mnie przed wyzwaniem organizacji eventu firmowego, do czego zagwarantował mi odpowiednie środki, ale jestem kompletnie zielona.

Kogo zatrudnić do tego?

Zob4567

Posty: 5

 
Dzień dobry.

Podczas organizacji imprez plenerowych miałem styczność z wieloma kłopotami, natomiast moje doświadczenia oraz wypowiedzi innych użytkowników tego forum pomagają stać mi się lepszym organizatorem w tym zakresie.

Gerda

Posty: 7

 
Witam.

Zawsze zdawało mi się, że nie otrzymam nigdy nic za darmo, natomiast na tym forum mi się to udało. Mogłem przeczytać Wasze doświadczenia w kontekście organizacji różnego typu imprez, a dzięki czemu uniknąłem mnóstwa błędów, jakie niechybnie bym popełniła.

BrumBrum2

Posty: 12

 
Dzień dobry.

Niekiedy moi pracownicy wymagają odmiany i przebywania ze sobą w innym środowisku, bo uznaję, ze muszą się dobrze dogadywać. Trafiłem na to forum i odnalazłem mnóstwo pomysłów na imprezy integracyjne, a także wyjazdy integracyjne.

Dzięki!

Klakier

Posty: 9

 
Hej, miałem pracownika, który poprzez długi czas zajmował się marketingiem. W rzeczywistości tłumacząc się niewielkim budżetem nie robił nic, natomiast wtedy odszukałem http://www.artagencja.pl, jaka za połowę jego wynagrodzenia rozkręciła marketing mojej firmy.

Yab

Posty: 9

 
Dzień dobry. Postanowiłam podzielić się adresem strony, jaką znalazłam, a mianowicie http://www.artagencja.pl, ponieważ głównie dzięki niej uzyskałam sprawdzoną wiedzę pochodzącą od fachowców, a także mogłam zlecić organizację imprezy, a także kolejnego eventu profesjonalistom!

Laseczka

Posty: 5

 
Witam. Jestem niesamowicie usatysfakcjonowany, że udało mi się trafić na to forum, bo jako kobieta organizująca koncert hip-hopowy w mojej głowie pojawiło się sporo pytań, na jakie znam już odpowiedzi.

lenox4

Posty: 9

 
Hej. Trudności sprawiła mi ostatnio organizacja gali, za co zgarnęłam stosunkowo niewielkie pieniądze w stosunku do tego, ile inkasują za takie usługi firmy i agencje reklamowe.

Jak uważacie, ile powinno kosztować zorganizowanie gali dla 250 widzów w hali?

Siarczanek3

Posty: 9