HOTEL!!!

HOTEL!!!

Jestem pośrednikiem handlowym i poszukuję spokojnego hotelu pod Poznaniem, żeby móc poćwiczyć własne wystąpienie przed Klientem, bo od tego mnóstwo zależy i nie chcę, aby ktoś mi przeszkadzał. Będę niezwykle wdzięczny za nakaz czegoś takiego.

Pozdrawiam

yetisize

Posty: 9

 
Ja dawno nie byłam w Poznaniu więc nie jestem Ci w stanie dzisiaj powiedzieć, ostatnio byłam 15 lat temu, natomiast od tego czasu na pewno dużo się zmieniło i to nie jest ten sam Poznań co kiedyś :-)

Z chęcią bym się wybrała i zobaczyła, ale to wówczas kiedy będę miała troszkę luzu w pracy, bowiem dzisiaj robimy projekt dla niemców, natomiast oni zawsze muszą mieć wszystko na czas, bowiem inaczej mogą wypowiedzieć umowę i nie będę miała za co pojechać do Poznania!

endrjuuu

Posty: 12

 
Aktualnie to ja nie wiem co się dzieje w Poznaniu, albowiem troszkę mnie nie było, ale i tak wtedy nie nocowałam w hotelu jedynie u babci. Wiem, iż centrum jest dużo hoteli i na poboczach miasta też, więc myślę, iż coś znajdziesz. Poznań lubi turystów więc powinnaś coś odnaleźć ciekawego nawet za nieolbrzymie pieniądze tak myślę... jakby co trzymam kciuki i głowa do góry, albowiem coś z pewnością się znajdzie.

Killer85

Posty: 6

 
Dwa lata temu byłem w takim pensjonacie Pod Brzozami, żona odszukała, albowiem ona uwielbia takie staropolskie klimat i jak zobaczyła fotografie na stronie hotelu to oszała, albowiem tam właśnie mają takie klimatyczne pokoiki jak dla szlachty. Mi się za to podobało idealne jedzenie, jakie rzadko kiedy można zdobyć w hotelu, więc nawet lepiej, że wybraliśmy pensjonat niż jakiś szklany moloch w centrum miasta. Wejdź na stronę i zobacz czy ci odpowiada, jak ja dzwoniłem to mają na ogół jakiś pokój czy dwa wolne.

Misio

Posty: 8

 
Ostatnio w Poznańskim hotelu byłam 2 lata temu na szkoleniu, natomiast za to płacił mój pracodawca więc nie wiem ile to kosztowało. Szkolenie trwało tydzień i zdążyłam obejść pół miasta po godzinach i tam jest mnóstwo hoteli. Cen ich nie znam, bowiem nie wchodziłam do środka, natomiast jest w czym wybierać. Te w centrum są kosztowne na pewno, natomiast ten mój hotel nie był najwyższych lotów pomimo tego, że był w centrum miasta. Taka szary wielki budynek na 6 czy 7 pięter, więc tego nie polecam – weź na neta i poszukaj to coś odszukasz...

reavan

Posty: 6

 
Nie wiem jak ci pomóc, bowiem ja akurat poszukiwałem hotelu z basenem, bowiem się przygotowywałem na zawody, zaś na ogół tylko ogromne hotele zaś nie pensjonaty mają takie warunki. Polecam ci poszukać za miastem, wówczas jest na ogół taniej i jest ciekawsze okolica, taka niezwyklej zalesiona niż obwarowana drogami szybkiego ruchu z każdej strony. Ceny też są wówczas niższe i przystępniejsze dla zwyczajnego człowieka.

Dresik

Posty: 12

 
Nie mogę ci nic tutaj polecić. Mieszkam w Poznaniu, natomiast po hotelach się nie rozbijam :P w centrum to raczej znajdziesz same drogie hotele, które są takie wiesz nowobogackie i ogólnie takie sztywniackie trochę, więc raczej w ścisłym centrum nie znajdziesz hotelu, który będzie fajne dla małych dzieci czy starszych ludzi, według mnie poszukaj coś pod Poznaniem, bowiem wówczas zawsze jest trochę ciszej i taniej.

Admin

Posty: 10

 
Może ten http://www.podbrzozami.pl gościniec ci się spodoba, jak jadę do pracy to często mijam i wygląda niezmiernie swojsko. Które są ceny to nie wiem, lecz pewno gdzieś na stronie znajdziesz jak poszukasz, a jak nie to może jest jakiś do nich telefon. Latem oni wystawiają stoły i tam goście sobie mogą usiąść i coś wypić czy wszamać, wiem iż mają fajny barek i robią własne wyroby mięsne, bowiem żona coś mówiła, lecz jakbyś chciała coś więcej to poczytaj.

Puni3k

Posty: 10

 
Poznań i generalnie wielkopolskie to przepiękne okolice i napewno w całym wielkopolskim znajdziesz jakieś przytulne miejsce. W samym Poznnaiu może być drogo, chyba, że nie szukasz w centru, albowiem na ogól tam ceny są wywindowana. W wawie w centrum są takie ceny, że jakby tam pomieszkać miesiąc w hotelu to możnaby za to kupić sobie działkę nad jeziorem... szkoda gadać, w Poznnaiu mają doskonalsze ceny, albowiem dwa razy byłem i nie natrafiłem na wyoskie koszty, choć najlepiej szukać nie w centrum.

jpyzio

Posty: 9

 
Głowa boli na sam pomysł szukania dzisiaj czegoś w tym internecie, więc dobrze ciebie rozumiem, że wolisz się zapytać ludzi. Niektórzy piszą, że wejdź w gugle, no ale co z tego, że się wejdzie, według mnie lepiej jest podzwonić, bowiem zawsze ktoś coś usłyszał, coś kojarzy, natomiast jak nie to wtedy może cie przekierować do kogoś kto będzie wiedział, ja tak robię zawsze ;) Mam koleżankę z poznania, napisałam do niej na gadu gadu, jak mi odpiszę na ten temat to wtedy ja ci napiszę.

Miklasz

Posty: 11