Gdzie kupujecie perfumy

Gdzie kupujecie perfumy

Co myślicie o testerach perfum na sprzedaż? Czym one się różnią od tych normalnych dostępnych w sklepach? Bo jak sobie przeglądam ceny w różnych sklepach to jednak testery wychodzą wyraźnie taniej a wszędzie piszą, że to są dokładnie te same zapachy co w drogeriach....to jak to jest w końcu?

Black_Riot 

Posty: 3

 
Testery są jak najbardziej okej, dostajesz ten sam zapach co w drogerii tylko w nieco innym opakowaniu, mniej estetyczny, bez nadruku itp. Co do sklepów które sprzedają wartościowe testery to polecam http://testerownia24h.pl. Dbają o jakość, jeszcze mi się nie zdarzyło żebym kupiła u nich jakieś uszkodzone opakowanie, albo słaby zapach którego trzeba było litrami na siebie psikać żeby cokolwiek poczuć.

klimnny6

Posty: 5

 
Dużo jest teraz tych różnych marek, ja już się trochę pogubiłam powiem szczerze. Co chwilę wychodzą na rynek kolejne zapachy sygnowane przez kolejne gwiazdy – aktorów, modelki, sportowców itd.

Serwet87

Posty: 7

 
Najczęściej kupuję perfumy w drogeriach w sieciówkach. Wychodzą najtaniej często można się zalapać na duże zniżki i też fajnie że w jednym miejscu człowiek ma dostęp od razu do kilkunastu czy kilkudziesięciu różnych marek.

Dagmara87

Posty: 6

 
Jest sporo sklepów online z perfumami i faktycznie można nieraz na takich zakupach online zaoszczędzić. Tylko trzeba patrzeć na cenę dostawy żeby to faktycznie tanio wyszło. Zazwyczaj najbardziej się kalkuluje kupić za jednym zamachem kilka rzeczy – ja to zawsze staram się jeszcze namówić siostrę i koleżankę żebyśmy zamówiły razem to za dostawę się te koszty ładnie rozchodzą.

Krzysio

Posty: 9

 
Od jakiegoś czasu chodzę jak struty bo święta się zbliżają trzeba połowie rodziny prezenty kupić...a ja tego tak nie lubię...zawsze mam problem z wyborem i ostatecznie decyduję się na perfumy dla każdego z osoba ;P

Yab

Posty: 9

 
Ja przez wiele lat używałam w kółko tych samych perfum czyli Naomi Campbell ale ostatnio zmieniłam na Chanel i teraz już sobie nie wyobrażam powrotu do Naomi, jednka nie tylko smaki się zmieniają z czasem ale zapachy też ;]

Katolik

Posty: 10

 
Moja siostra wiem że kupuje testery perfum ale skąd to nie mam pojęcia. Pogadam z nią jutro to się dowiem więcej. Ja ogólnie mało perfum zużywam, na długo mi wystarczają więc nie jestem tak zorientowana w temacie jak ona...dziewczyna lubi się spryskać dużo bardziej niż ja.

Fanatyk

Posty: 5

 
Ja to parę razy w życiu miałam testery perfum i byłam zawsze zadowolona. W ogóle nie odbiegają zapachem od oryginalnych bo one po prostu są oryginalne tylko że bez markowego pudelka.

Goral6

Posty: 5

 
Teraz to popularne są płyny do prania z dodatkiem perfum, ciekawe jak to wygląda odnośnie składu czy rzeczywiście są tam jakieś prawdziwe perfumy czy to tylko taki – chwyt marketingowy :P

jajosz12

Posty: 11