Nowoczesne karnisze jakie pomocy!??

Nowoczesne karnisze jakie pomocy!??

Hej. Czy hurtownia karniszy sprzeda mi ich większą ilość, gdy nie działam jako firma? Interesuje mnie taki zakup, lecz mam wątpliwości czy w ogóle mam szanse go dokonać.

kluberst

Posty: 7

 
Hejka.

Niedawno interesowała mnie hurtownia karniszy i muszę powiedzieć, że szybko udało mi się znaleźć firmę, która spełniła moje oczekiwania zarówno pod względem szerokiej oferty, jak i możliwości negocjacji cen, które i tak były niesłychanie konkurencyjne.

Mogę polecić Wam z pełną odpowiedzialnością http://www.studio-dekor.pl.

Duzyyy45

Posty: 6

 
Hejka.

Ostatnio szukałem karniszy w Kielcach i na szczęście moje poszukiwania zakończyły się sukcesem. Muszę pochwalić się, iż kupując sporą liczba karniszy udało mi się nawet wynegocjować delikatną zniżkę. W sumie nie powinniście mieć także kłopotów z szerokim wyborem.

jpyzio

Posty: 9

 
Hej. Osobiście nie byłem przekonany do stosowania karniszy, lecz do takiego rozwiązania przekonała mnie żona. W sumie aktualnie podzielam jej zdanie, albowiem bez karniszy mielibyśmy „gołe” okna, a takie wyróżniają się i wcale nie w żaden pozytywny sposób :)

WTFurdoin

Posty: 13

 
Dzień dobry.

Długo zastanawiałem się czy zastosowanie rolet kasetowych będzie najlepszym rozwiązaniem, ale po podjęciu decyzji szybko doceniłem ich funkcjonalność oraz fakt, iż nie ulegają łatwo zabrudzeniom, dzięki czemu nie trzeba ich często czyścić.

Marko

Posty: 7

 
Cześć.

Mieszkając na ciasnym osiedlu „blok w blok” często miałem wrażenie, że ktoś wpatruje się w moje okno. Problem rozwiązały rolety dzień i noc, które pozwalają mi zasłonić dowolną powierzchnię okna nie rezygnując jednocześnie ze światła dziennego.

Mogę szczerze polecić!

France23

Posty: 9