Kora ogrodowa hurtem, sprawdzona firma

Kora ogrodowa hurtem, sprawdzona firma

Witam, gdzie dostanę korę sosnową w stosunkowo małej ilości? Mam tylko mały skalnik a muszę go jakoś ładnie urządzić przed latem.

Dziękuję wszystkim z pomoc, za którą będę wdzięczny.

djramu

Posty: 4

 
Hej, moja mama prosiła abym zapytała się was co sądzicie na temat kory sosnowej?

Będę wam bardzo wdzięczna za wasze szczere odpowiedzi gdyż chcę aby nasz ogródek wyglądał bardzo pięknie oraz aby był funkcjonalny. Czekam z niecierpliwością i pozdrawiam.

Becik45

Posty: 10

 
Dzień dobry, moja babcia chce abym urządziła jej pięknie ogródek, mówi, że to będzie dla niej prezent urodzinowy. Zastanawiam się nad zakupem kory sosnowej, gdyż z tego co wiem dzięki niej nie trzeba tak często doglądać ogrodu i go pielęgnować gdyż dzięki niej nie rosną chwasty. Możecie mi doradzić?

Proszę wypowiedzcie się na dany temat. Czekam z niecierpliwością.

Misio

Posty: 8

 
Z tego co mi moli znajomi mówili to niesłychanie dobrą korę za drobne pieniądze można zakupić w http://www.kora-ogrodowa.net. Mam zamiar też tam zakupić daną rzecz natomiast musze jeszcze trochę poczekać aż mój sad będzie wyglądał w stu procentach pięknie. Pozdrawiam, mam nadzieję, że wam choć trochę pomogłem.

56_2014

Posty: 4

 
Witam serdecznie, bardzo zależy mi na pięknym ogródku lecz wymaga to ode mnie dużo pracy i czasu a z tym mam problem gdyż nie ma mnie często w domu.

Możecie doradzić mi jak mam to zrobić? Będę wam ogromnie wdzięczna, czekam więc na wasze wypowiedzi.

@malpka

Posty: 7

 
Witaj, mogę polecić ci dobry sklep: http://www.kora-ogrodowa.net. W zeszłym roku zamawialiśmy tam korę sosnową w ilości hurtowej (nie pamiętam dokładnie ile).

Cena jest niesłychanie atrakcyjna, nie wiem jak obecnie natomiast na pewno warto kupić. Towar otrzymaliśmy już na drugi dzień. Dziś nasz ogród wygląda nieziemsko.

Alaneq

Posty: 14

 
Hej, możecie mi powiedzieć coś więcej na temat kory sosnowej? Mam zamiar ja kupić hurtem jednak jeszcze trochę się waham. Mogą wypowiedzieć się na dany temat te osoby, które posiadają w ogródkach dany produkt?

Będę niezmiernie wdzięczna. Z góry serdecznie dziękuję za wszelkie informacje oraz pozdrawiam.

Klarkaa45

Posty: 11