Potrzebuje miejsce do zorganizowania chrzcin !

Potrzebuje miejsce do zorganizowania chrzcin !

Dzień dobry, organizuje z grupką moich przyjaciół sylwestra, zapowiada się mega impreza. Sporo ludzi chce być na niej. Mamy kłopot ze znalezieniem odpowiedniego lokalu. Szukamy średniej wielkości Sali, wynajmiemy ją za drobne pieniądze. Nie musi ona zachwycać swoim wyglądem lecz tez niech nie odstrasza. Jeżeli znacie takie miejsce to się nim z nami podzielcie, będzie nam niesłychanie miło.

Czekam i pozdrawiam.

Fiflek

Posty: 6

 
Dzień dobry, nie korzystałem nigdy sam z Sali jednakże byłem na przyjęciu zorganizowanym w www.akacjowydwór.pl i niezwykle mi się podobało, miejsce to zachwyca swą wilka, zadbaną i niezwykle elegancką powierzchnią. Nie wiem która jest cena wynajęcia ani jak się współpracuje z właścicielami lecz wiem, że wasi goście będą pod gigantycznym zaskoczeniem, oczywiście pozytywnym.

Pozdrawiam, liczę, że pomogłem. Powodzenia.

kwiat_r151

Posty: 7

 
Dzień dobry wszystkim, niesłychanie proszę o radę odnośnie miejsca, w jakim będę mógł zorganizować mój wesele. Jeżeli posiadacie namiary na jakąś niesłychanie dobrą sale, jaka będzie znaczna i piękna to dajcie znać, podajcie w komentarzach dane kontaktowe. Cena dla mnie nie gra roli, istotne aby było pięknie i zachwycająco. Czekam z niecierpliwością!

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Galagda

Posty: 11

 
Witam, również poszukuje Sali na komunię mojego dziecka, przyłączam się do tematu gdyż liczę na to, iż ktoś poda niezwykle fajne miejsce, w jakim będę mogła zorganizować przyjęcie mojemu synowi. Będę wdzięczna za podawanie tylko tych najlepszych miejsc, z których byliście zadowoleni.

Czekam z niecierpliwością. Pozdrawiam.

qwerty

Posty: 8

 
Cześć, nie słyszałam o żadnej Sali, ani w żadnej nie byłam niemniej jednak mogę wam podpowiedzieć, że w Internecie odszukacie dla siebie właściwa salę, bowiem w nim jest dosłownie wszystko. Wpiszcie hasło w wyszukiwarkę i gotowe. Ja bym tak zrobiła na waszym miejscu.

Miłych poszukiwań życzę.

DevilScream

Posty: 8

 
Cześć, słyszałam, iż bardzo dobrą salę można wynająć w http://www.akacjowydwór.pl. Nie byłam tam nigdy jedynie moi znajomi bardzo ją polecają, więc może jest warta zainteresowania. Zobaczcie może akurat wam się spodoba. Liczę, iż pomogłam.

Pozdrawiam, przypadkowo odszukałam wasze forum ;)

Nabavoimb

Posty: 8

 
Hejka, mam osiemnaście lat, to znaczy niedługo tyle skończę, moi rodzice wyprawiają mi przyjęcie i z tej okazji poszukujemy miejsca gdzie będzie mogło się to odbyć. Nie poturbujemy Sali na sto ludzi więc sala winna być mała, kameralna. Istotne żeby miała pomieszczenie kuchenne, w którym będzie można przyrządzać potrawy. Dajcie znać jak gdzieś w takiej byliście, czekam z niecierpliwością.

GIZIU

Posty: 10

 
Witam wszystkich bardzo serdecznie, posiadam podobny problem ze odszukaniem Sali. Organizuje moją czterdziestkę, zapraszam całą rodzinę i znajomych. Jeśli możecie polecić mi salę w przystępnych pieniądzach to będę ogromnie wdzięczna. Czekam z niecierpliwością gdyż moje urodziny zbliżają się wielkimi krokami.
Dziękuję wszystkim, którzy zechcą mi pomóc.

Katolik

Posty: 10

 
Cześć!

Pragnę was poinformować o tym, iż nie ma żadnej Sali która by mi odpowiadała. Szukałam już wszędzie i nie natrafiłam na taką, która spełniałaby moje oczekiwania. Jeśli możecie pomóc mi i poradzić gdzie można wynająć dużą, piękną i ciepłą salę to dajcie znać, będę znacznie wdzięczna.

Czekam z niecierpliwością i pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie.

Rodd

Posty: 10

 
Dzień dobry, poszukuje bardzo pilnie Sali, albowiem mam zamiar zorganizować sylwestra dla mojej rodziny. Jeżeli posiadacie namiary na jakąś skromna lecz zarówno i zadbaną salę to bardzo p[roszę o namiary. Interesuje mnie sala z pomieszczeniem kuchennym albowiem mam zamiar sama przyrządzić jedzenie. Czekam na odpowiedzi, sylwester niebawem więc pomóżcie. Dajcie prędko znać.

mariuseus

Posty: 16