Czy ktoś wykonywał kurs sep 1kV ?

Czy ktoś wykonywał kurs sep 1kV ?

Dzień dobry, wiem, iż można zrobić sobie różnego rodzaju kursy, które pozwolą na szybsze odnalezienie pracy. Jestem niezwykle zainteresowany takimi możliwościami, lecz nie wiem jakie kursy są dostępne, jeśli ktoś posiada jakieś informacje lub doświadczenia związane z kursami to niezwykle proszę o podzielenie się nimi.

Dziękuje wszystkim serdecznie za fatygę.

@malpka

Posty: 7

 
Hej, niesłychanie potrzebuje pomocy jak kolega wyżej ponieważ nie wiem jak mam znaleźć stosowne miejsce do zrobienia kursu na spawacza, jeżeli możecie mi pomóc z tym problemem to będę niesłychanie wdzięczny. chciałbym posiadać jakieś dodatkowe uprawnienia, które przydadzą się w życiu. Aktualnie posiadam prace lecz pożądane byłoby zainwestować w siebie, ponieważ nie wiadomo co nas czeka w przyszłości.

Julian

Posty: 10

 
Dzień dobry, jeśli pragniecie odnaleźć dobre miejsce w jakim można wykonać kursy bardzo szybko, prosto i tanio to poszukajcie w Internecie różnorodnych firm, jakie się tym zajmują a może natraficie na idealna dla siebie taką, jaka będzie wam odpowiadała i spełni wasze oczekiwania. Ja również zamierzam rozpocząć jakiś kurs i różnienie przeglądam ogłoszenia w Internecie, jak znajdę ciekawa ofertę to się nią z wami podzielę.

ChosenOne

Posty: 13

 
Cześć!

Poszukuje dobrego miejsca na zrobienie kursu. Może mieliście już styczność z kursami na spawacza? Jak tak, to polećcie mi jakąś dobrą firmą zajmującą się takimi rzeczami i jak możecie to napiszcie coś o nich, chodzi mi o cenę i tego typu sprawy, bardzo na was liczę.

Pozycjoner

Posty: 7

 
Hej!

Niesłychanie polecam firmę www.odk-simp.pl albowiem w nie można zrobić niesłychanie szybko i w niesłychanie przystępnej cenie kurs na spawacza czy na suwarkę są one niesłychanie przydatne w pracy jaki w prywatnym życiu.

dzięki takim rozwiązaniom świat staje się lepszy.

marq

Posty: 9

 
Dzień dobry, jeżeli potrzebujecie jakiegoś kursu to polecam wam kurs na suwarkę ponieważ jest zapotrzebowanie na osoby z takimi uprawnieniami, ponieważ w mnóstwo zakładach taka maszyna istnieje i zatem tak mnóstwo osób jest potrzebnych. Kursy można robić w różnorakich miejscach ja robiłem w www.odk-simp.pl i nie narzekam, jak dla mnie spoko.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

bogdan66

Posty: 8

 
Hej, również chciałam dowiedzieć się coś na temat kursów, albowiem nie wiem czy opłaca się wykonać jakiś kurs. Pomaga on w odszukaniu pracy i ile on kosztuje? Jeżeli posiadacie jakieś informacje na dany temat to będę wdzięczna jak się tym ze mną podzielicie.

Dziękuje z góry za fatygę, rady i wasze wypowiedzi.

DevilScream

Posty: 8