Firma zajmująca się nagrywanie vhs na dvd?

Firma zajmująca się nagrywanie vhs na dvd?

Witajcie, jak pewnie sporo z was mam różne nagrania z czasów kiedy to jeszcze nie było komputerów. Mam kilka ważnych kaset vhs, które chciałbym odtworzyć. Nie mam już odtwarzacza dvd a zależy mi oby obejrzeć film a przy okazji pokazać go rodzinie.

Tatusiek4

Posty: 9

 
Sam zastanawiam się jak utrzymać w dobrej formie nasze rodzinne pamiątki, które były nagrane w czasach naszej młodości. Słyszałem, że można przegrać kasety vhs na dvd. Czy ktoś się orientuje gdzie można takie coś wykonać?

Pilnie mi na tym zależy wobec tego też proszę o odpowiedzi.

Dragon

Posty: 11

 
Jeśli szukasz porządnej oferty to mogę zapytać wujka bo z tego co wiem ostatnio korzystał z takich usług. Film po nagraniu na vhs wygląda niesamowicie. Doskonalsze kolory, jakość oraz ostrość dało wyborny efekt. Warto wydać kilkanaście złoty bo potem możemy sobie nawet zrobić kilka kopii zapasowych i wręczyć je swoim bliskim.

Mamcia45

Posty: 4

 
Witajcie drodzy forumowicze, chciałbym zaoferować nagrywanie kaset vhs na płytę dvd. Chętnie przyjmę nawet większe zlecenia, z tym, iż zajmie to troszkę więcej czasu. Proponuje podkręcenie wizualne filmu, barw oraz ścieżki dźwiękowej. Nie żądam ogromnych cen, ustalamy ją według wielkości zamówienia.

Goral6

Posty: 5

 
Czy udało ci się już może znaleźć rozwiązanie? Planuje nagrać na płyty dvd kilka starych rodzinnych pamiątek aby na wspólnych rodzinnych spotkaniach móc jeszcze raz wrócić do tych czasów. Element kaset nie jest w idealnym stanie zatem zależy mi na tym. Liczę na porady oraz dane do prawdziwych fachowców a nie amatorów, którzy mogą robić to źle.

Michałek

Posty: 15

 
Taka kopia nagrania vhs może być doskonałym pomysłem na prezent na przykład dla dziadka czy rodziców. Ja około rok temu przegrałem kasetę vhs ze wesela rodziców i podarowałem im w prezencie. Technicy podkręcili obraz oraz dźwięk także fakt jest niesamowity.

Torbunie24

Posty: 10

 
Przeszukałem kilka for, zadawałem pytania lecz nikt nie prowadził mi nic szczególnego. Chyba będę zmuszony odnaleźć porządny odtwarzacz, którym odtworzę kasetę i nagram kamerą cyfrową bo innej opcji nie widzę. Chyba, że ktoś zna doskonalsze rozwiązanie więc czekam.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pomoc.

bmw316

Posty: 11

 
Kiedyś troszkę szukałem na temat w Internecie lecz ciężko było cokolwiek innego znaleźć lecz może dzisiaj to się zmieniło. Ja nagrałem kamerą po tym jak puściłem w odtwarzaczu. Jakość troszkę nie do końca idealna lecz zawsze mona zachować pamiątkę na długie lata. Jakbyś odnalazł coś to proszę podaj dane.

jajosz12

Posty: 11

 
Widzę, ze szukasz tego czym ja głowiłem się dość mnóstwo czasu jeszcze kilka miesięcy temu. Oferta strony http://www.vhs24.pl będzie najlepszą opcją. Miałem kilka starych rodzinnych pamiątek to postanowiłem nagrać je na płyty dvd i puścić na spotkaniu rodzinnym. Wszyscy byli zadowoleni i każdemu postanowiłem wręczyć kopie. Do każdych 5 sztuk 1 nagranie zyskujemy gratis. Warto skorzystać właśnie z tej oferty.

bogdan66

Posty: 8