łóżko szpitalne, znacie ?

łóżko szpitalne, znacie ?

Żona będzie przez dwa miesiące unieruchomiona i konieczne mi łóżko rehabilitacyjne, natomiast takie w pełni doświadczone. Skąd takie łóżko wziąć?

Madzia

Posty: 2

 
Jeśli potrzebna jest krótka rehabilitacja to lepiej odwiedzić firmę, która zajmuje się wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych, bo w ten sposób otrzymamy najbardziej korzystną ofertę. Firma zna się na rzeczy i dostarczają swoim transportem łóżko do domu. My tylko czekamy aż przyjadą i wszystko u nas zamontują. To się opłaca.

Dersei02

Posty: 7

 
Mieliśmy łóżko rehabilitacyjne z wypożyczalni. Dowiemy się jak to wyglądało pod względem ceny, bo nie pamiętam. Na pewno było to opłacalniejsze niż kupowanie łóżka. Taki nowy model kosztuje naprawdę bardzo dużo pieniędzy i nie każdego byłoby na to stać.

Biforr23

Posty: 5

 
My wypożyczaliśmy łóżko rehabilitacyjne w firmie https://wypozyczalnia-lozek-krakow.pl i jesteśmy bardzo zadowoleni. Mają łóżko 210x100cm, które jest w stu procentach bezpieczne i łatwe w codziennym użytkowaniu.

Bankowy

Posty: 6

 
Mogę pożyczyć łóżko ortopedyczne w porządnej cenie. Nie jest mi już konieczne, a niekoniecznie je kiedyś nabyłem. Z wypożyczaniem wtedy nie było tak łatwo jak dzisiaj. Jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszamy do kontaktu. Zawsze można się będzie dogadać, co do ceny.

DevilScream

Posty: 8

 
Moja babcia ze dwadzieścia lat temu miała łóżko ze szpitala. Wtedy nie było innej opcji. Leżała w nim kilka lat i później wróciło do szpitala znów. Znajoma nam to wszystko załatwiała, niemniej jednak nie wiem ile mogło to wtedy kosztować. Ceny były różne.

Krzysio

Posty: 9

 
Trzeba przeglądać różne oferty, a wtedy łatwiej będzie trafić na tę, która jest bardzo dobrze dopasowana do naszych potrzeb i wymagań. Cena nie jest najważniejsza.

Kruczek23

Posty: 13

 
Moja babcia ze dwadzieścia lat temu miała łóżko ze szpitala. Wtedy nie było innej opcji. Leżała w nim kilka lat i później wróciło do szpitala ponownie. Znajoma nam to wszystko załatwiała, ale nie wiem ile mogło to wtedy kosztować. Ceny były inne.

ukrwios

Posty: 5